Hotel Kresowiak, Siemiatycze
Wypożyczalnia rowerów
Przyjazd
Wyjazd

Wypożyczalnia rowerów

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Szczegóły atrakcji

Podlasie to piękny, malowniczy region, który najlepiej poznać obcując bezpośrednio z dziewiczą naturą. Dlatego udostępniamy możliwość wynajęcia rowerów dla naszych gości hotelowych, aby mogli skorzystać z tej przyjemności. 

Obecnie dysponujemy 4 rowerami, które są do dyspozycji Gości. Rowery są również wyposażone w foteliki do przewozu dzieci oraz bezpieczne kaski dla małych pociech. Nasz obiekt znajduje się bezpośrednio na trasie rowerowej Greenvelo biegnącej po całej ścianie wschodniej naszego kraju. Ścieżka ta prowadzi przez malownicze tereny Doliny Bugu, włączając w to rowerowe przeprawy promowe. Dysponujemy materiałami, które pozwolą na szczegółowe poznanie najciekawszych miejsc w naszym regionie. Dodatkowo Hotel Kresowiak został uznany za Miejsce Przyjazne Rowerzystom, w którym bez problemu można dokonać samemu drobnych napraw przy użyciu naszego sprzętu. Zapewniamy również miejsce do przechowania rowerów.

Wiemy, że wycieczka rowerowa to duży wysiłek fizyczny, dlatego też przygotowaliśmy lunchboxy, które można zabrać ze sobą w podróż z myśla o aktywnie wypoczywających turystach.

 

Ul. Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij