Hotel Kresowiak, Siemiatycze
Wypożyczalnia rowerów
Check in
Check out

Wypożyczalnia rowerów

  1. Homepage
  2. Attractions
  3. Attraction details

Podlasie to piękny, malowniczy region, który najlepiej poznać obcując bezpośrednio z dziewiczą naturą. Dlatego udostępniamy możliwość wynajęcia rowerów dla naszych gości hotelowych, aby mogli skorzystać z tej przyjemności. 

Obecnie dysponujemy 4 rowerami, które są do dyspozycji Gości. Rowery są również wyposażone w foteliki do przewozu dzieci oraz bezpieczne kaski dla małych pociech. Nasz obiekt znajduje się bezpośrednio na trasie rowerowej Greenvelo biegnącej po całej ścianie wschodniej naszego kraju. Ścieżka ta prowadzi przez malownicze tereny Doliny Bugu, włączając w to rowerowe przeprawy promowe. Dysponujemy materiałami, które pozwolą na szczegółowe poznanie najciekawszych miejsc w naszym regionie. Dodatkowo Hotel Kresowiak został uznany za Miejsce Przyjazne Rowerzystom, w którym bez problemu można dokonać samemu drobnych napraw przy użyciu naszego sprzętu. Zapewniamy również miejsce do przechowania rowerów.

Wiemy, że wycieczka rowerowa to duży wysiłek fizyczny, dlatego też przygotowaliśmy lunchboxy, które można zabrać ze sobą w podróż z myśla o aktywnie wypoczywających turystach.

 

Ul. Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze, PL

See on map
Newsletter
Sign up to our newsletter and stay up to date with promotions and special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close