Hotel Kresowiak, Siemiatycze
Park linowy
Przyjazd
Wyjazd

Park linowy

Park linowy jest kompleksem sportowym, który powstał w 2014 r. Obiekt jest wkomponowany w naturalny drzewostan sosnowy w Wólce Nadbużnej, około 5 km drogi od Hotelu Kresowiak. 

Składa się z różnego rodzaju przeszkód linowych, zbudowany z lin (syntetyczna, stalowa lub naturalna), belek i innych elementów. Przeszkody są umieszczone na różnych wysokościach na drzewach. Podczas projektowania obiektu zwrócono szczególną uwagę na bezpieczeństwo osób korzystających z tras linowych. Park posiada asekurację ciągłą, siatkę bezpieczeństwa pod całą trasą dla najmłodszych oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

To właśnie w miejscu rekreacji, gdzie ryzyko zostało dokładnie sprawdzone najmłodsi uczą się samodzielności w ocenie tego, co jest dla nich bezpieczne, a co nie. Dzięki temu wiedza i doświadczenia z parku linowego może być przeniesiona także na inne sytuacje życiowe, gdzie błędna ocena ryzyka może wiązać się nie tylko z nabitym guzem, ale o wiele groźniejszymi konsekwencjami. Poprzez zabawę dzieci uczą się mierzyć siły na zamiary.

Usytuowanie obiektu w przepięknym miejscu, spokój i cisza oraz kompetentna i miła obsługa przyciągają dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jeśli chcesz wyjątkowo z Rodziną spędzić czas wolny - to dobre miejsce dla Was.

Ul. Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij