Hotel Kresowiak, Siemiatycze
, Siemiatycze
Przyjazd
Wyjazd

Przyjęcia

Hotel Kresowiak to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia rodzinnego, biznesowego bądź spotkania z przyjaciółmi. Eleganckie wnętrza oraz wyśmienite menu sprawią, że każde przyjęcie będzie stało na wysokim poziomie. Organizujemy przyjęcia od 15 do 230 osób w 4 salach bankietowych.

Przyjęcia rodzinne

Wyjątkowe chwile każdej rodziny warto celebrować w szczególny sposób. My staramy się w tym pomóc. Sala dostosowana do ilości osób, szeroki wybór menu oraz elegancka i dyskretna obsługa na pewno pomogą Państwu zapamiętać ten dzień na dłużej. W ofercie posiadamy różne warianty cenowe oraz usługi dodatkowe takie jak, chociażby animacje dla dzieci.

Chrzciny

Pojawienie się nowego członka rodziny jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Każdy chciałby celebrować to wydarzenie w szczególny sposób. Wiemy, że komfort dla młodej mamy jest ważny, dlatego oprócz szerokiego wyboru menu i eleganckiej sali oddajemy do Państwa dyspozycji pokój do karmienia głównego bohatera przyjęcia.

Pokój jest dostępny przez cały czas trwania przyjęcia.

Bankiety firmowe

Każda firma organizująca bankiet bądź event firmowy, tak jak w biznesie ceni profesjonalizm. My poprzez nasze doświadczenie jesteśmy w stanie zapewnić zawsze taki sam wysoki standard. Potrzeby naszych gości są dla nas najważniejsze dlatego też umiemy słuchać i zapewnić to, na czym zależy naszym kontrahentom. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do każdych potrzeb.

Oferty specjalne

Cena dnia
od 190 /noc
od 190 /noc

Zapraszamy do Hotelu Kresowiak

Szczegóły oferty

Cena dnia

Podróż służbowa
od 260 /noc
od 260 /noc

Przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje wszystko, czego potrzebujecie Państwo w podróży. Dogodna lokalizacja, wyśmienite śniadanie ...

Szczegóły oferty

Podróż służbowa

Najniższa cena
od 190 /noc
od 190 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Szczegóły oferty

Najniższa cena

Zobacz wszystkie

Ul. Grodzieńska 7
17-300 Siemiatycze, PL

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij